Eğitim Danışmanlığı Paket Ücretlerimiz

Uzman kadromuz ve danışmanlarımızın bir araya gelerek titizlikle hazırladığı paketlerimizle, siz değerli öğrencilere en uygun seçenekleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Artık eğitim için yüksek meblağlar ödemek zorunda değilsiniz. Çünkü biz, eğitiminizi en değerli varlık olarak görüyor ve size uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için elimizden geleni yaparak, sizi doğru yönlendirmekten ve desteklemekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu yolculukta sizlere eşlik etmek, başarıya giden yolda size ışık olmak bizim için ayrı bir onurdur.

Gelin, birlikte kariyerinizin zirvesine doğru ilerleyelim ve bu heyecan verici yolculukta birlikte başarıya ulaşalım!

Ücretsiz Paket

€ 0

Vize Paketi

€ 400

Konaklama Paketi

€ 1000

VIP Paketi

€ 1250

*: Anlaşmamızın olmadığı ve devlet üniversitelerinde danışmanlık ücretimiz paketlere ek 500 EUR’dur.
**: Belirtilen işlemler için ürün ücretleri aday tarafından karşılanır.
***: İtiraz işlemleri için randevu alma, itiraz dilekçesi hazırlama ve gerekli belgelerin temini konularında yardım sağlanacaktır.

HAKKIMIZDA

Europe Education, merkezi Polonya’nın başkenti Varşova’da bulunan Europe Consulting Sp. z o.o. firmasına ait bir yurtdışı eğitim danışmanlık ajansıdır. Amacımız başta Polonya’da olmak üzere öğrencilerimizin hızlı, güvenli ve uygun fiyatlara yurtdışında kaliteli bir  üniversite eğitimi alabilmesini sağlamaktır.

© 2024 Europe Education Tüm hakları saklıdır.